Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanıdığım Kadar

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Tanıdığım Kadar Empty
MesajKonu: Tanıdığım Kadar   Tanıdığım Kadar I_icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 22:28

Tanıdığım Kadar

Nakarat:

Yol uzun bize kısa bir rotam yok yarının düne göre derdi bir çok bir çözüm var bir çözüm yok bir yanım aç bir yanım tok

Bu hayat oyuncağım ama biraz bozuk tamir edemedi ağladı bu çocuk ne yapmalı ki acaba var mı bir bilen neyse ki şu aralar bana var bir gülen yemini var gibi yerini paylaşan sorunu yok gibi benimle uğraşan ya da bir dost gibi yanıma yaklaşan ben durunca durup benimle koşan hele bir huyu var çok iyi rol yapar bir şeyi istemesin hemen surat asar bir bakmışım çocuk ve bir de kafadar anlatıyorum tanıdığım kadar

Nakarat:

Yol uzun bize kısa bir rotam yok yarının düne göre derdi bir çok bir çözüm var bir çözüm yok bir yanım aç bir yanım tok x2

Bir yolu yürüyoruz sonunu bilemem dileği tutuyoruz olur mu bilemem bilirsin ileriyi buradan göremem kimmiş bu onu da söylemem tam uyuyacakken sol elimde bir koku oturup biraz düşündüm nasıl atarım şoku çözülmedi bu soru karıştı biraz hesap geriye son bir şans hadi bir şarkı yaptım meyhanede ki deli gibi durmadı döndü dilimde bir iki melodi bir çözüm var bir çözüm yok bir yanım aç bir yanım tok

Nakarat:

Tanıdığım Kadar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizi Bulana Kadar
» Kelebek Messenger Gelene Kadar KelebekMail ile İdare ediniz..