Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akdeniz Akdeniz Cebimde ucu ucuna yetecek bir para Ve icimde umutlar Bir canta ve anilar koyuldum yola Akdeniz merhaba Tarlada patikada daglarda Baska bir tad var yollarda Cok yorulmus bir haldeyim Kendimi buldum askinda Bekler sahilde mel

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Akdeniz  Akdeniz    Cebimde ucu ucuna yetecek bir para  Ve icimde umutlar  Bir canta ve anilar koyuldum yola  Akdeniz merhaba    Tarlada patikada daglarda  Baska bir tad var yollarda  Cok yorulmus bir haldeyim  Kendimi buldum askinda    Bekler sahilde mel Empty
MesajKonu: Akdeniz Akdeniz Cebimde ucu ucuna yetecek bir para Ve icimde umutlar Bir canta ve anilar koyuldum yola Akdeniz merhaba Tarlada patikada daglarda Baska bir tad var yollarda Cok yorulmus bir haldeyim Kendimi buldum askinda Bekler sahilde mel   Akdeniz  Akdeniz    Cebimde ucu ucuna yetecek bir para  Ve icimde umutlar  Bir canta ve anilar koyuldum yola  Akdeniz merhaba    Tarlada patikada daglarda  Baska bir tad var yollarda  Cok yorulmus bir haldeyim  Kendimi buldum askinda    Bekler sahilde mel I_icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 22:41

Akdeniz

Cebimde ucu ucuna yetecek bir para
Ve icimde umutlar
Bir canta ve anilar koyuldum yola
Akdeniz merhaba

Tarlada patikada daglarda
Baska bir tad var yollarda
Cok yorulmus bir haldeyim
Kendimi buldum askinda

Bekler sahilde meltem icimde firtina
Yeniden de sevebiliriz akdeniz
Sensiz avare gecer huzunlu aksamlar
Yeniden de sevebiliriz akdeniz

Dereden tepeden gel
Kiyidan koseden gel
Yatagini yorganini
Ceyizini bohcani
Yuregini kapta gel

Akdeniz Akdeniz Cebimde ucu ucuna yetecek bir para Ve icimde umutlar Bir canta ve anilar koyuldum yola Akdeniz merhaba Tarlada patikada daglarda Baska bir tad var yollarda Cok yorulmus bir haldeyim Kendimi buldum askinda Bekler sahilde mel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeşeren Umutlar
» Film istek Bölümü Başka Topic Açmak Yasaktır
» Herkese Merhaba
» Valencia para buldu Güiza’ya yol açıldı