Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''Vay canına! Dolly Türk oluyor''

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

''Vay canına! Dolly Türk oluyor'' Empty
MesajKonu: ''Vay canına! Dolly Türk oluyor''   ''Vay canına! Dolly Türk oluyor'' I_icon_minitimeÇarş. 8 Tem. 2009 - 20:40

Alman Bild gazetesi, Turkcell Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği'nin, Alman teknik direktör Thomas Doll (43) ile anlaşmasına geniş şekilde yer verdi.Bild gazetesi, ''Vay canına - Dolly Türk oluyor'' başlığıyla verdiği haberde, daha önceleri Dortmund ve Hamburg SV takımlarında teknik direktörlük yapan ve Gençlerbirliği'yle bir yıllık sözleşme imzalayan Doll'un, ''Çok heyecanlıyım. Yeni bir şeyler yapabileceğime inanıyorum. Çimende oynamayı özledim, nisan ayından bu yana sabırsızlıkla bir şeylerin olmasını bekliyordum'' şeklinde konuştuğu belirtildi.
Doll'un Ankara'daki 19 Mayıs Stadı'nı gezdikten sonra da ''Bu kadar harika imkanlarla nasıl bu kadar kötü bir sonuç alındı, anlamıyorum'' dediği kaydedildi.
Thomas Doll'un büyük olasılıkla yardımcısı Ralf Zumdick ile kaleci antrenörü Ronny Teuber'i de beraberinde Türkiye'ye götüreceği ifade edildi.

11.06.2009
Kaynak : AA

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1-2 gün içinde forvet transferimiz belli oluyor...
» Bu geceyarısı saat 3'te yeni transferimiz belli oluyor...
» 'Türk Zlatan' G.Birliği'nde