Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serdar'dan üç yıllık imza

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Serdar'dan üç yıllık imza Empty
MesajKonu: Serdar'dan üç yıllık imza   Serdar'dan üç yıllık imza I_icon_minitimeÇarş. 8 Tem. 2009 - 20:41

Gençlerbirliği, kaleci Serdar Kulbilge ile bugün 3 yıllık sözleşme imzaladı. Kocaelispor küme düştükten sonra takımından ayrılarak başkent ekibiyle anlaşan 29 yaşındaki file bekçisi kendisini bir yılı opsiyonlu 3 yıllığına kırmızı siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.Basın Sözcüsü Muammer Akyüz, Cüneyt Üstündağ ve Genel Müdür Zafer Önder İpek'in de yer aldığı kulüp binasında yapılan imza törenine oğlu Bartu ile katılan Serdar Kulbilge Gençlerbirliği'ne geldiği için mutlu olduğunu ifade ederek, "Bana teklifte bulunan başka takımlarda vardı. Ama Gençlerbirliği'nden teklif gelince diğerlerini hiç düşünmedim. Huzurlu bir ortama geldim. Köklü bir kulüp. Ankara'ya ayak bastığım andan itibaren çok büyük ilgiyle karşılandım. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gençlerbirliği'ni hakettiği yere getirmek istiyoruz" dedi.
Basın sözcüsü Muammer Akyüz ise yaptığı açıklamada, sıkıntılı bir sezonun ardından bu sene işleri daha sıkı tutacaklarını belirterek, "Gençlerbirliği olarak, 2008-2009 sezonunun beklemediğimiz, haketmediğimiz ve layık olmadığımız bir yerde bitirdik. Kulübü sevenleri üzdük. Bu sezon işleri daha sıkı tutacağız. Kuracağımız kadro, Gençlerbirliği tarihine yakışır başarılar alacağız. Geçtiğimiz sezon defansta sakatlıklardan dolayı büyük sıkıntı yaşadık. Bu yüzden 'ilk önce gol yemeyelim' anlayışıyla bu mevkiye transfer yapacağız. Bu doğrultuda ilk olarak kaleci Serdar'ı renklerimize bağladık. Serdar'ın kariyerini anlatmaya gerek yok. Bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Takımımıza çok şey katacaktır. Burada göstereceği performansla yeniden milli takıma gideceğine inanıyoruz" diye konuştu.
Akyüz, teknik direktör çalışmalarıyla ilgili bir soruya ise, "Daha önce çok teknik değiştirdik ama bunun bir faydası olmadı. Uzun süre çalışacağımız bir teknik direktör arıyoruz. İlk tercihimiz yabancı bir teknik adam. Gençlerbirliği'ne katkı yapacak en iyi teknik adamı getirmek istiyoruz. Zaman önemli ama acele edip hata yapmak istemiyoruz" şeklinde cevap verdi.
Konuşmaların ardından Serdar Kulbilge, yeni formasıyla basın mensuplarına poz verdi. Serdar, Gençlerbirliği'nde 22 numaralı formayı giyecek.

09.06.2009
Kaynak : AA

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 imza daha
» Gökhan Kayseri'ye imza attı