Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Antalya'da Özdilek şoku!

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Antalya'da Özdilek şoku! Empty
MesajKonu: Antalya'da Özdilek şoku!   Antalya'da Özdilek şoku! I_icon_minitimeÇarş. 8 Tem. 2009 - 20:53

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalyaspor'un Kızılcahamam kampına, futbolculara alacakları ödenmediği için katılmadığını söyledi.

Mehmet Özdilek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalyasporlu futbolcuların geçen yıldan kalan alacaklarının kamp öncesi ödeneceği yönünde söz aldıklarını, ama takımın kampa gitmesine rağmen ödemenin yapılmadığını belirtti.

Özdilek, ''Futbolculara kamp öncesi paralar ödenecek diye verilmiş sözümüz vardı, ama verilmedi. Bu yüzden ben de kampa katılmadım. Çocuklara mahcup olmak istemiyorum. Yönetimin paraları bugün veya yarın ödemesini bekliyorum. Olaya olumsuz bakmak istemiyorum, hep olumlu bakıyorum. İyi niyetli çabalar var, ama yetersiz'' dedi.

Özdilek, Başkan Hasan Akıncıoğlu'nun ve diğerlerinin ödemeler için iyi niyetli çalıştıklarını, ama somut bir sonuç olmadığını yineleyerek, ''Futbolcuların alacaklarının bir an önce ödenmesini bekliyorum. Olumlu bakıp olumlu düşünmek zorundayız, ancak alacaklar ödenmeden kampa katılmayı düşünmüyorum'' diye konuştu.

Sporx

Antalya'da Özdilek şoku!
1 sayfadaki 1 sayfası