Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taner'in aklı krallıkta

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Taner'in aklı krallıkta Empty
MesajKonu: Taner'in aklı krallıkta   Taner'in aklı krallıkta I_icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 18:20

Gol krallığı yarışında 20 gol atan Galatasaraylı Baros'u 18 golle takip eden Kocaelispor'un golcüsü Taner Gülleri, Hacettepe maçında da goller atarak iddiasını sürdürmek istiyor.

Kaleci Kılıçarslan Kopuz ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ilköğretim öğrencilerine yönelik organize ettiği yıl sonu şenliğinde forma ve top imza gününe katılan Gülleri, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Gülleri, Turkcell Süper Lig'den düşmesi kesinleşen Kocaelispor'un durumu hakkında yaptığı değerlendirmede, kulübü adına üzgün olduğunu, bu duruma düşmek istemediklerini, futbolcular olarak çok üzüldüklerini söyledi.
Son haftaya gelindiğini ve Hacettepe maçını da alınlarının akıyla tamamlamak istediklerini ifade eden Gülleri, ''Gelecek sezon inşallah Kocaelispor için hayırlı olur'' dedi.
Gülleri, gol krallığı yarışıyla ilgili de ''Gol krallığında iddiam sürüyor. Son maçta da elimden geldiğince mücadele edip goller atmak istiyorum. Kısmet olursa bu krallık benim için anlam taşır. Küme düşen takımdan gol kralı çıkması da ayrı bir başarıdır. Hayatım boyunca unutamayacağım bir anı olur'' diye konuştu.
Transfer teklifleri hakkında ise bir açıklama yapmak istemediğini dile getiren Gülleri, Turkcell Süper Lig takımlarından teklifler olduğunu, ancak transferiyle ilgili kararı Hacettepe maçının ardından vereceğini dile getirdi.
Gülleri, şunları söyledi: ''Şu an bir şey belli değil, teklifler alıyorum ama herhangi bir girişimde değilim. Hacettepe maçının ardından durumu değerlendireceğim. Kocaelispor'un durumu ne olacak ona bakacağım, isteyenlerimle de görüşmem gerekir. Her şey bir hafta, on gün içinde belli olur.''

Sporx

Taner'in aklı krallıkta
1 sayfadaki 1 sayfası