Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zulüm yapıyorlar!"

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Zulüm yapıyorlar!" Empty
MesajKonu: Zulüm yapıyorlar!"   Zulüm yapıyorlar!" I_icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 18:25

"Zulüm yapıyorlar!"

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Mehmet Topuz meselesini başka yerlere çekmek isteyenlerin kendilerine zulüm yaptığını söyledi. Her gün birilerinin gündemi değiştirip Topuz meselesini başka yerlere çekmek istediğini söyleyen Hurma, bu tür asılsız haberleri de kendisinin temizlemek zorunda kaldığını ifade etti.
Mehmet Topuz konusunda kendilerinin haklı olduğunu belirten Hurma şöyle konuştu:
“Artık sıkıldık, bunaldık yani kelime dahi bulamaz olduk. Mehmet Topuz hakkında çıkan bazı asılsız haberlere de şaşıp kalıyoruz. Yani açık ve net ifade ediyorum. Mehmet bizim oyuncumuzdur ve bizim istediğimiz şartlarda bizim uygun gördüğümüz koşullar çerçevesinde hareket etmek zorunda. Her şeyimiz yasal. Bu işlere nokta koyacağız ve artık an meselesi. Ve şu unutulmamalıdır ki bu transferde istediğimiz parayı da kazanacağız. Sonuçta Mehmet Kayserispor’da yetişmiştir.”
Süleyman Hurma ayrıca Mehmet’in transferinin Türk futbol kamuoyunun en pahalı transferi olacağını da sözlerine ekledi.

Faruk Aydemir / Kayseri

11.06.2009
Kaynak : Sporx.com

Zulüm yapıyorlar!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "6 milyon Euro'yu kim verirse, Özer'i o alır"
» Serkan: "Artık sakatlığım kalmadı"
» "Ne zaman adam olacaksın"
» Rijkaard: "Keita'yı ben istedim"