Kelebek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebek Forum

Paylaşımın Yeni Yüzü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rijkaard:''Huntelaar ve Heitinga'yı Alamayız''

YazarMesaj
Esas
KelebekForum Asistan
KelebekForum Asistan
Esas

Rijkaard:''Huntelaar ve Heitinga'yı Alamayız'' Empty
MesajKonu: Rijkaard:''Huntelaar ve Heitinga'yı Alamayız''   Rijkaard:''Huntelaar ve Heitinga'yı Alamayız'' I_icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 18:54

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Hollanda basınına sarı-kırmızılı takımla ilgili açıklamalarda bulundu. Rijkaard, adları Galatasaray'la anılan bazı ünlü oyuncuların, Cimbom'un bütçesini aştığını söyledi.

Adları Galatasaray ile anılan Hollandalı yıldızlar, Cimbom'a gelebilecek gibi görünmüyor. Özellikle de Frank Rijkaard'ın varlığı nedeniyle sarı-kırmızılı takımla ilişkilendirilen Klaas Jan Huntelaar, John Heitinga gibi isimler, bizzat Hollandalı çalıştırıcı tarafından yalanlandı.

Hollandaca yayın yapan Sportweek adlı dergiye konuşan Rijkaard, "Huntelaar ile Heitinga Galatasaray'ı seçsinler isterdim çok. Ama olabilecek birşey değil. Real ile Atletico bu çocuklar için çok para ödedi. Bize gelmeleri imkânsız" dedi.

Türk futbolcularının çok çalışkan olduklarını ifade eden tecrübeli çalıştırıcı, "Her zaman takıma daha fazla katkıda bulunmak istiyorlar. Hep tam performansla oynuyorlar ve topun gerisinde bulunuyorlar. Ayrıca asil duruşa sahip, prensipli oyuncular olduklarını söyleyebilirim" diye konuştu.

GoaL

Rijkaard:''Huntelaar ve Heitinga'yı Alamayız''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rijkaard'ın 10 Emri
» ''Rijkaard'la çalışmak için sabırsızlanıyorum'
» Rijkaard: "Keita'yı ben istedim"